0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Чиста n Нежно Пелени за Момчиња & Девојки, XX-Large Size 6, Над 35 Фунти (156-Вкупно Пелени), 26-Број Пакети (Пакување од 6)

Чиста n Нежно Пелени за Момчиња & Девојки, XX-Large Size 6, Над 35 Фунти (156-Вкупно Пелени), 26-Број Пакети (Пакување

DEN 1052.88
Това е достапна

Износот

Водат-во можност Зафат Јазичето за Затворање Систем.Ултра Абсорбента Core помага да се задржи бебето кожата е посува.Ultrasoft покрие со забава отпечатоци и дише страничните панели.Делукс нога собира обезбеди голем одговара околу нозе да помогне да се спречи протекување.Парфем и боја слободни лагер за бебето е чувствителна кожа.Вие нема да најдете подобар вредност во пелени од Чиста 'n Нежно Пелени за Момчиња и Девојчиња.Со квалитет споредлив со големи национални брендови, а цена која ќе биде добредојден, Чиста 'n Нежно ги исполнува сите ваши пелена потреби.Чиста N Нежно пелени нудат престој-сува перформанси на исто ниво со водечките брендови благодарение на функциите како што се растеглив зафат страна јазичиња; ултра-абсорбента core дека не се заклучи на влага подалеку и да го чува бебето е сува кожа; за Сува Web (TM) слој ultrasoft капак и се дише страничните панели.Плус, мека и удобна deluxe нога собира обезбеди голем одговара да помогне да се спречи протекување.За момчиња или девојчиња.

За стоката

Слична стока во категоријата