0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Novago Компатибилен со iPhone Xs Max 6.5 Инчи (2018) Комбо (Случај + 2 Филмови) Солидна Гел Случај Анти-Шок + 2 Калено Стакло Екран Заштитници 0.26 mm Трајни (Plume2)

Novago Компатибилен со iPhone Xs Max 6.5 Инчи (2018) Комбо (Случај + 2 Филмови) Солидна Гел Случај Анти-Шок + 2

DEN 550.08
Това е достапна

Износот

Производителот гаранција може да не се применува.Пакетот се продаваат содржи 1 транспарентни мека гел случај со печати или нема + 2 транспарентни калено стакло филмови (ако не сакате чисто стакло, ние може да разменуваат со една црна или бела боја стакло, ве молиме испратете порака на продавачот веднаш штом нарачката е валидирана).Заврши и идеална заштита на вашиот i Phone XS Макс (6.5 инчи). 0.26 mm дебелина, 9 H цврстина и транспарентност, ефикасно ги штити вашиот i Phone X од случаен гребнатини и гребење од клучеви и други тешко објекти.Oleophobic слој го намалува отпечатоци од прсти и го прави филмот лесно да се чисти.На монтирање на комплет е вклучено во испорака.Ве молиме имајте предвид дека филмовите се малку помали од заоблени екран на i Phone 10 i Phone XS, ова е општа карактеристика за сите јасно леќи за криви или прикажуваат на екран.Здрав транспарентен случај со висок квалитет на врежана печати. 1.0 mm дебели мека гел материјал, многу силни и издржливи.Го штити грбот на вашиот телефон без додавање на големо.Пакетот се продаваат содржи 1 транспарентни мека гел случај со печати или нема + 2 транспарентни калено стакло филмови (ако не сакате чисто стакло, ние може да разменуваат со една црна или бела боја стакло, ве молиме испратете порака на продавачот веднаш штом нарачката е валидирана).Заврши и идеална заштита на вашиот i Phone XS Макс (6.5 инчи).Дебелината на 0.26 mm филмови, цврстина 9 H отпорни и транспарентно, ефикасно ги штити вашиот i Phone X од случаен гребнатини и гребење од клучеви и други тешко објекти.Oleophobic слој, кој го намалува отпечатоци од прсти и го прави филмот лесно да се чисти.На монтирање на комплет е вклучено во испорака.

За стоката

Слична стока во категоријата