0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Redington Летаат Риболов Комбо Комплет, Topo Облека Прачка со Crosswater Ролна, 4pc, 5 WT 9-Метарски

Redington Летаат Риболов Комбо Комплет, Topo Облека Прачка со Crosswater Ролна, 4pc, 5 WT 9-Метарски

DEN 5142.24
Това е достапна

Износот

СРЕДЕН-БРЗА АКЦИЈА : Тоа е мазна кастинг, среден-брза акција графит летаат род, нудејќи класичен перформанси за сите нивоа на риболовците и погодна за двете свежи и saltwater риболов.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : На елоксирани машински алуминиумски ролна седиште прави тоа парче опрема идеален за сол и слатководни angling.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : прачка доаѓа во 4 парчиња кои имаат усогласување точки за лесно прилагодување.СОВРШЕН КОМБО : комплет вклучува Crosswater род, Crosswater ролна пред-spooled со РИО Мејнстрим WF летаат линија, и Cordura род цевка случај.REDINGTON ГАРАНЦИЈА : Ако вашиот Reddington производ има дефект во изработка или материјали, ние ќе го поправи или да го замени тоа одеднаш - имате 1 година од моментот на купување за да се направи штета.Опис на производот На сите нови topo комбо доаѓа во комплет со се што ви треба за рибите : род, ролна, линија, на заострените лидер, муви, а летаат кутија, екстра гајтанот на tippet, и Nipper.Удобен, packable големина го прави лесен прилог на вашиот следен отворено авантура или совршен почеток за полнење за риболовците само да влезат во спортот.За производителот : далеку банка е интегриран производител и дистрибутер на мува риболов производи, вклучувајќи ги и риболов, летаат ленти, летаат линии, лидери, tippets и перформанси надворешна облека.Барање за комплетна листа на Redington, рио, и Мудрец производи за облека вашиот омилен летаат Фишер.Сет Содржи : Еден Redington 590-4 Topo Ii Облека W/ Crosswater Ролна 5 Wt 9'0"" 4 Pc.

За стоката

Слична стока во категоријата