0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Новороденото Бебе Бебе Момче Девојче Да Падне Облека Солидна Долг Ракав Памук Маица Sweatshirt Блузи Панталони Sweatsuit Пижами Сет

Новороденото Бебе Бебе Момче Девојче Да Падне Облека Солидна Долг Ракав Памук Маица Sweatshirt Блузи Панталони

DEN 174.96
Това е достапна

Износот

Памук,Органски Памук.Копче затворање.Материјал : Високо квалитетен Органски Памук, лесни, ултра меки бебе момче девојка есен зима облека, дише и не му наштети на вашето бебе " кожа.Многу удобни памучни пижами сет, одличен избор за мајка ми.Дизајн : Симпатична долг ракав onesies и панталони во собата, полна боја, екипажот вратот со три копчиња, го прави полесно да се стави на и полетување, предвремени затворање за промена на пелена, висока половината панталони ќе го задржи вашето бебе е стомакот од добивање на настинка.Случаи : Основните бебе момче девојка памук romper комбинезони и панталони поставите погоден за пролет, есен, зима.Совршен за секојдневно носење, секојдневен, бебе туш подарок, playsuit, sleepwear, nightwear, затворен, отворено, фотографија и сите прилики.Големина : Одговара за 0-3 месеци 3-6 месеци 6-12 месеци, 12-18 месеци новородено бебе бебе момчиња и девојки.Мека памучна sleepwear сет, долг ракав bodysuit и панталони, вашето бебе ќе се чувствува многу удобно носење.Она што Ќе Добиете : 1pc долг ракав jumpsuit, 1pc памучни панталони.Новороденото бебе бебе девојка момче есен зима облека, полна боја, pullover долг ракав т кошула sweatshirt врвот и панталони во собата, унисекс бебе памучни пижами панталони сет, бебе момче девојка sleepwear сет, nightwear, homewear, тренерки сет, playsuit, џемпер сет.Големина(Инчен) Возраст 0-3 MonthsТоп Должина 11.81"Биста 2 : 9.45"Панталони Должина 14.17" Возраст 3-6 MonthsТоп Должина 12.60"Биста 2 : 9.84"Панталони Должина 14.96" Возраст 6-12 Months-Топ Должина 13.39"Биста 2 : 10.24"-Панталони Должина 15.75" Возраст од 12-18 MonthsТоп Должина 14.17"Биста 2 : 10.63"-Панталони Должина 16.54".

За стоката

Слична стока во категоријата