0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
owhelmlqff Одење Роботот Диносаурус Колекционерски Слајд Инерција Играчка ABS, Анти-Судир Зелена

owhelmlqff Одење Роботот Диносаурус Колекционерски Слајд Инерција Играчка ABS, Анти-Судир Зелена

DEN 192.72
Това е достапна

Износот

тоа, исто така, може да се вежба на бебето да сфатат способност со удобно се чувствуваат.Поради своите мали димензии, тоа е погодно да ги носите.И тоа, исто така, има одлична отпорност, капка отпор и пукнатина корозија.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Нашиот производ има мазна површина, без burrs.Притиснете шефот на диносаурус да се менува, без батерија диск.Помош симпатична диносаурус форми може да се привлечат децата внимание.Нема сомнение дека нашиот производ има долг животен век, бидејќи тоа има одлична отпорност и здрав структура.Должината на производот е 11 см, ширина е 7.Тоа, исто така, може да се вежба на бебето да сфатат способност со удобно се чувствуваат.И тоа, исто така, може да се привлечат децата внимание, бидејќи изгледа привлечен и живописни.Тоа што е мал во големина, што е погодно да се извршат.Нашиот производ е погоден за деца.притиснете шефот на диносаурус да се менува, без батерија диск, материјалот е безбедна и не ги повредат вашите раце.Објектот е здрав и стабилен, со силна отпорност, капка отпор и пукнатина корозија.5 cm и дебелина не е 6.Тоа може да се вежба на бебето да сфатат способност со својата компактна големина и пријатно чувство.Тоа може да се вежба на бебето да сфатат способност и се чувствуваат удобно во игра.Тоа е изработен од abs, е издржлив за да го користите.Причината зошто нашите производи може да се користи компатибилен со долго време е тоа дека е направен од високо-квалитетни материјали.Нашиот производ е погоден за деца.

За стоката

Слична стока во категоријата