0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
PhoenixFlameHair Перика и капа стенд - Склоплива стенд - За лесно носење -1Pcs пакување (црна)

PhoenixFlameHair Перика и капа стенд - Склоплива стенд - За лесно носење -1Pcs пакување (црна)

DEN 311.76
Това е достапна

Износот

1 пакет на перика стојат,Лесно да се соберат.Може да се користи за секојдневна употреба и патување.Професионални коса салон користите и домашна употреба.Можете исто така да се покаже капи/капи на емисии или во продавници.Ldeal за носење, Прикажување, Сушење и одржување.ЛЕСНА : Направени од пластика, мала тежина и преносни,лесно да се носат и задржете, не додадете на тежината на вашата патна торба или во случај кога патувате.УПОТРЕБА : Чување на перики кога не ги користите, заштита на перики од деформација; Прикаже различни перики на продавница на нивните најубавите форма да го привлече cutomers;Направи перики добивање на сува брзо по мијат без промена на обликот.ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Вие треба да се соберат на залага за употреба,или расклопување за патување.ДИМЕНЗИИ : висина прибл.14.17"(35cm), со дијаметар од прибл.6.3"(17cm);Може да се стави на вашиот облекување маса.Пакет на 1pcs црна перика стои,совршен за коса салон користите и домашна употреба,патување и секојдневна употреба.ТРАЈНИ производи за УПОТРЕБА : Нашата Перика Стојат Носители се трајни производи за долго време се користи што донесува посебен штанд меки пластични материјали.Можете да прикаже различни перики на продавница на нивните најубавите форма за да привлечат клиенти.

За стоката

Слична стока во категоријата