0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
haoyunlai Wx-Мачка Тоалет Отпадоци Кутија, Смешни Мачка Држи, Сина, Целосно Ограден, со Капак, Фиока Тип

haoyunlai Wx-Мачка Тоалет Отпадоци Кутија, Смешни Мачка Држи, Сина, Целосно Ограден, со Капак, Фиока Тип

DEN 1391.76
Това е достапна

Износот

1. Големина : 45см * 46cm * 56cm, погоден за мачки под 20 кг, погодни за мачиња и масти мачки. 4. Фиока дизајн : извадете го палета за лопата почвата, притиснете назад по расчистување, нема време за губење, рацете не го допираат измет. 3. Затворени за да се спречи чуден мирис : целосно ограден фиока тип мачка отпадоци кутија може да се користи безбедно дома, да се намали емисијата на чуден мирис и спречување на прав сензација. 2. Удобно користење : слаба светлина средина може да донесе чувство на сигурност и да се направи мачките да се чувствуваат удобно. 5. Одлична дизајн : трнлив педалата на големи отпадоци кутија, помага да се отстрани ѓубре честички од мачка е шепа.Производ description Color : Сина Стил : Ѓубре Pan Product големина/тежина : 45см * 46cm * 56cm(Dxšxv) / 5.5 pounds Use оваа product The rotatable врата не само што може да ефективно го блокира мирис, но, исто така, донесе совршен за приватност простор за вашиот cat There доволно простор во внатрешноста на кутијата за маче да се сврти safely Convenient рачка, каде да се спомене cat The база на безбедноста тока, основата е стабилна и fixed There е deodorizing мрежа на врвот и deodorizing лист може да биде ставен на top The трнлив педали за ѓубре кутија помогне да се отстрани отпадоци честички од мачка шепи.

За стоката

Слична стока во категоријата