0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Електрични Помине Полирач Модел 2000/20000 Пак Професионално За Нега На Ноктите Машина Промотивни Подароци + Отворено Плажа Мат,Сива

Електрични Помине Полирач Модел 2000/20000 Пак Професионално За Нега На Ноктите Машина Промотивни Подароци + Отворено

DEN 2320.08
Това е достапна

Износот

Идеален за природни и вештачки нокти, тоа е идеален за професионални или домашна употреба и е многу лесен, па можете да го користите во секое време, насекаде.Прилагоди на насоката на ротација пред и после, мала тежина, стабилна работа, ниско ниво на бучава, тивка работа, прав мелење главата, лесно за ракување.Се справи со брзина : до 20.000 вртежи во минута, stepless брзина на промена, прецизна работа.Секојдневно убавината третмани, маникир и нога третмани Со овие уреди, можете лесно може да се мелење вашиот рацете и нозете за совршена елеганција.Неодамна, друг промоцијата ќе се одржи за на плажа мат.Во лето, на плажа може ефикасно да се спречи песок од таложење на мат.опис : Влезен напон : 220 V AC или 110 V optional Output напон : 0-17 V DCMaximum потрошувачка на енергија : 10 W-12 WOutput струја : 1000m ASize : 13 0mm-85mm - 60mm Weight : 675 grams Handle / работен напон : DC1-17 VThe комплет вклучува : 1 * power + 1 * рачка * + заградата + 6 * метал мелење главата + 6 * мелење главата +1 * прирачник +1 * плажа matnote : 1. Отстранете го алатка при замена на опремата;2. Не допирајте ја вежба малку после употреба;3, извадете го приклучокот по use4. Кога не ја користите машината, сите алатки мора да се чуваат на суво место.

За стоката

Слична стока во категоријата