0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
NIUASH Автомобил Фендер Поздравниот Чувари Кал Клапи Авто Mudguards Mudflap,за Шкода Octavia А5 2004 2005-2012

NIUASH Автомобил Фендер Поздравниот Чувари Кал Клапи Авто Mudguards Mudflap,за Шкода Octavia А5 2004 2005-2012

DEN 1879.20
Това е достапна

Износот

Изработен од пластика.Тоа може да работат безбедно во сите груби средини, носат-отпорни, отпорни на топлина, ниска температура отпорни, и издржливи.На mudguard штити долниот дел на хармоника од снег, сол, песок, карпи и други остатоци од тркалата.Нашите fenders имаат добра еластичност, отпорност на абразија и отпорност, и не се лесно да се деформира.Проширување и задебелување можат подобро да се покрие депозити.Автомобилот поздравниот guard е прилагодено за инсталација и боја заштита, убава и Лесно да се чисти.Професионална изработка, производство ги исполнува строгите производство стандарди, исклучителна изработка, може совршено да се вклопи во вашиот модел.Инсталацијата на оригиналот, на автомобил дупка нема да предизвика оштетување на автомобилот тело.Според оригиналните автомобил на податоци дизајн, автомобилот е посветен, строго конзистентни и совршено се вклопуваат, и не влијае на отворање и затворање на вратата. 100% сосема нов и висок qualitymaterial : пластика-Погоден : (референца) : Само применливи за "Шкода" Octavia 2004-2012 Mk2 (А5) седан/sedan Not погоден за портфолио/недвижен имот model Not погоден за VRS, Sout, RSColour : Black Packing вклучува : 4 парчиња/set (2 предни + 2 задни)Инсталација Забелешки : 1. Заострување на оригиналниот автомобил завртки на дното на количка со wrench2. Ги собереш на mudguard, позиција добро, и да ја инсталирате screws3. Инсталирање на шрафовите во соодветните дупки на mudguard.4. Останатите монтажа дупки може да се installed Note : ве Молиме потврдете го вашиот автомобил модел пред ставање на ред.LWD.

За стоката

Слична стока во категоријата