0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SmartGuard 4-Година Музички Инструменти Заштита План ($150-$175) Е-Пошта Испорака

SmartGuard 4-Година Музички Инструменти Заштита План ($150-$175) Е-Пошта Испорака

DEN 684.96
Това е достапна

Износот

Држи вашиот производ купување заштитени по својата производителот ќе истече.Обезбедува замена за поддршка, како на условите најде на заштита план производот страница.Покриеност и тврдат дека границите се применуваат.Видете заштита план детали подолу со кликнување на "Гаранција"линк.Вклучува моќ пренапони покриеност почетокот ден 1. Делови и работна сила за покривање на механички и електрични неуспеси започнува ПО вашиот производ производител гаранција ќе истече, обично на 1 година од купување датум, како на условите најде на заштита план производот страница.Вклучува делови и работна сила за покривање на материјални и механички проблеми, електрични неуспеси, и други опфатени поправки.Ако опфатени поправка не може да биде завршен, ќе биде надоместен со подарок картичка во износ од оригиналниот производ куповна цена.

За стоката

Слична стока во категоријата