0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Lueao Cqinju-Времето Макара GT2 Времето Макара 60 Заби Тркала Појас Опрема Ширина 6mm Внатрешна Дупка 5&8мм 2GT Макара за 3D Печатач, 3D Принтер Додатоци (Боја : Понесе 8, Големина :

Lueao Cqinju-Времето Макара GT2 Времето Макара 60 Заби Тркала Појас Опрема Ширина 6mm Внатрешна Дупка 5&8мм 2GT

DEN 291.84
Това е достапна

Износот

Совршен избор за изградба на 3 D печатач или слични проекти.Изработен од Алуминиумска Легура материјали,цврсти и издржливи,површината оксидација третман, анти- ' Рѓа и Анти-корозија ефикасно.Производ големина : 6mm; Дупка : 5/8mm ; Width : 6mm; Заби : 60teeth.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Пакет : 1* GT2 Времето Макара.Производ големина : 6mm Material : Нерѓосувачки Steel Hole : 5/8мм Ширина : 6mm Teeth : 60teeth1* GT2 Времето Макара.

За стоката

Слична стока во категоријата