0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Decalgeek Убави Очи Отстранлив Ѕид Уметност Decal Налепница Оркестарот Mural Diy Винил, 23.6 Инчен X 49.2 Инчен, Црна

Decalgeek Убави Очи Отстранлив Ѕид Уметност Decal Налепница Оркестарот Mural Diy Винил, 23.6 Инчен X 49.2 Инчен,

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

брод од КАЛИФОРНИЈА, САД, приближното транспорт време е 3 до 7 дена.Овој материјал има две предности : А. самолепливи,отпорен на вода и се отстранува.Б.без оштетување на ѕидот и не леплива остатоци.откако ќе се отстрани.Достапни за секој мазна, рамна сува површина,како што се мебел,врата на ѕидот,подот,прозорец,итн.На современ начин за да се надополни вашиот дом или бизнис дизајнот на ентериер,покажуваат вашиот добар вкус.Ве молиме кора и исклучување се применува за чистење на мазна површина внимателно. 23.6" X 49.2" Одри Hepburn Убави Очи Отстранлив Ѕид Уметност Decal Налепница Оркестарот Mural DIY Винил.

За стоката

Слична стока во категоријата