0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LMEILI Безбедно Помине Clippers, Бебе Помине Clippers Комплет 5-Парче Сет, Booger Смена и Уво, Почист, за Новородено Бебе Дете Прсти за Нега на Ноктите.

LMEILI Безбедно Помине Clippers, Бебе Помине Clippers Комплет 5-Парче Сет, Booger Смена и Уво, Почист, за Новородено

DEN 2215.20
Това е достапна

Износот

【5-во-1 Бебе Помине Комплет】- Ова не е само едно бебе помине clippers, но, исто така, бебе чешлање комплет.Тоа е бебето опрема бебето потреби, мама може да ги користат со доверба.Уво Почиста : Вграден LED светло curette осветлува до ушниот канал за лесно чистење.Користете Возрасна Група Разлика 1.Booger Смена : Против пролизгување испакнатини за лесна контрола, заоблени совет за безбедна употреба.Може да се совршено чисти бебето ноктите, booger, и уво восок.1in Помине Clipper : Криви се преклопуваат, ножеви дизајниран за мали прсти. Бебе Нокти Датотека : Погоден за 0-3 години бебе; 3.Име на производ : Грижа за новороденчињата Сет Материјал : ПП полипропилен, од не ' рѓосувачки челик Боја : сина, виолетова, сина, розова Големина : 12x8cm/4. 【Висок Квалитет Загарантирана】- Бебе помине clipper собата е изработен од ABS и нерѓосувачки челик, против пролизгување, и издржливи. Бебе Уво Почиста : Погоден за бебиња над 6 месеци стари; 5. Бебе Носната Пинцети : Достапни за сите возрасти.【Наменета за Бебе】- Ергономски дизајн Нашиот единствен справи со дизајн им овозможува на тример да се одржи на прсти, произведува поголема цврстина и потпора, Професионален дизајн има добра потпора.Ноктите Ножици : Не-се лизга на зафат, заоблени совети & свиткани рабови за дополнителна сигурност при кроење.Тоа е најдобар Божиќ, роденден, денот на мајката, таткото ден, денот на благодарноста, годишнина, и подарок за семејството и пријателите. Бебе Помине Ножици : Погоден за 0-1 носители-годишно бебе; 2.Нокти Датотека : Користење на матирано стакло, технологија, delicately полиран за заштита на прсти. 【Совршен Подарок】- Bf сте во потрага за вашето бебе туш подарок, ова убави и корисни бебе помине комплет е вашата најдобра опција!.

За стоката

Слична стока во категоријата