0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ombre Снопови со Затворање лабава Бран 1B/30 Човечка Коса 3bundles Бразилецот Богородица Човечка Коса Темен Корен Twe-тон 1B/30 снопови со Затворање(101214+10лабава)

Ombre Снопови со Затворање лабава Бран 1B/30 Човечка Коса 3bundles Бразилецот Богородица Човечка Коса Темен Корен

DEN 1823.76
Това е достапна

Износот

Ombre Коса : Tendersse 1 B/30 снопови лично да се проверуваат од страна на технички инженери со 15 години на боење искуство.Бојата транзиција на целата коса е природно и кохерентна.Материјал : 1 B/30 лабава бран снопови со затворање 100% бразилецот човечка коса,тоа е мека,мазна,еластична,речиси ниту една вилушка и нема хемија,користење на напредни топлина кадење дезинфекција технологија,тоа е безбедно,па ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите.Човечка Коса Снопови : Omber 1b/30 omber снопови,10-26 инчен достапни,за 95g-100g/пакет,omber 3 снопови со затворањето може да се направи целосна перика на 10-20 инчен,4 снопови се подобри од 22-28 инчи.Затворање : Швајцарската Чипка,силна и невидлива,слободно дел,затворање со бебешка коса.Чипка ширина 4 инчи,Чипка должина од 4 инчи.130% густината на косата lenght 10inch-20inch,тежина : 30-50g.Најдобар Избор : Нашата ombre лабава бран пакет е костим за вашата свадба& церемонијата,одмор & партија присуство,семејството и пријателите подароци и така натаму.Omber 1b/30 бразилецот богородица човечка коса,без пролевање,не tangles,не сплит завршува,жив,трајни свилен изглед и се чувствуваат мека.Може да се исправи,завиткан,и стилизирана како ви се допаѓа.

За стоката

Слична стока во категоријата