0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Алпска Северна Жените Вегетаријанска Надолу Долго Паркови Зимска Јакна

Алпска Северна Жените Вегетаријанска Надолу Долго Паркови Зимска Јакна

DEN 4440.00
Това е достапна

Износот

Памук.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.ДОЛУ АЛТЕРНАТИВА : Во Алпски Север, ние пополни нашите долго надолу паркови со вегетаријанска храна, надолу, еден еко-пријателски и животните-friendly изолација алтернатива за goose или патка пердув надолу.Тоа е направена од 82% полиестер и 18% памук.За разлика од goose надолу, нашите вегетаријанска надолу ќе остане топол и да ја задржат топлината, дури и додека се мокри.Овој грб е машина перат, само се отстрани вегетаријанска faux крзно пред миењето.Ние сме со гордост Канада и живеат во ладна клима за многу месеци на годината.Дали тоа да биде скијање во планините, трчање нашите Сибирскиот Husky во снегот, scrapping мраз исклучите нашите автомобили, или играат студени игра на хокеј, ние сме без странци да зимска придонеси.Тоа се рече, ние знаеме што сакаме во нашите outerwear.Нашите јакни беа создадени од страна на експерти за да ви даде оптимални чувство на топлина, комфор, и изолација, во текот на зимската сезона.Од нашите blizzarding Монтреал дома твое, нашите капути испорача квалитет и топлина во одлична вредност.Алпска Северна ве поканува да му се предадат на зимата.Остане топло со нас.

За стоката

Слична стока во категоријата