0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
super1798 Обичен Unpainted Природни Дрвена Кутија за Складирање во Меморијата на Мали Градите Занает Кутија

super1798 Обичен Unpainted Природни Дрвена Кутија за Складирање во Меморијата на Мали Градите Занает Кутија

DEN 474.96
Това е достапна

Износот

Материјал : Дрво.Големина : 17.5 cm x 12.5 cm x 6.5 см/6.89" x 4.92" x 2.56" (Прибл.).Внатрешниот простор е голема, тоа може да се приспособат на различни предмети.Многу лесно да се вчита и простор-се спаси, се одлични за дома или патување надвор.тоа може да се користи за чување на вашиот разгледници, писма, накит и други мали нешта.Спецификации : Тип : Дрвена Кутија Материјал : Дрво Шема : Effiel Кула Карактеристики : Дрвена Кутија, Корисни, Издржлив, Лесен, Накит, Складирање податоци, Голем Капацитет, Креативни Големина : 17.5 cm x 12.5 cm x 6.5 см/6.89" x 4.92" x 2.56" (Прибл.) Белешки : не Може да се заклучи, ве молиме да не!Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Дрвена Кутија.

За стоката

Слична стока во категоријата