0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Power4Laptops Замена на Лаптоп Фан Компатибилен со HP Павилјон DV7-1129WM

Power4Laptops Замена на Лаптоп Фан Компатибилен со HP Павилјон DV7-1129WM

DEN 1010.40
Това е достапна

Износот

Професионални Одговара Потребно.Ова фан за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашите оригинални лаптоп фан, ако оригиналот е неисправен или оштетени.Фанови може да бара лемење и тоа е силно се препорачува дека треба објектот опремени со квалификуван компјутерски техничар.Ве молиме да се свесни дека многу фанови го имаат истиот дел број и вие треба да бидете сигурни дека ќе се отстранат старите фотографии од вашиот лаптоп и да се спореди со слика содржани во листата.

За стоката

Слична стока во категоријата