0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
GSC Меѓународниот СЕКРЕТАР-105-3 Влијание на Безбедноста Очила

GSC Меѓународниот СЕКРЕТАР-105-3 Влијание на Безбедноста Очила

DEN 220.80
Това е достапна

Износот

Истражуваат "зелена енергија" во мали размери.Димензии се 4.75" x 2.75" x 3".Автомобилот, исто така може да функционираат користејќи силна светилка.Овој соларен автомобил работи на сончева светлина или батерија "АА" се полни.Четири-позиција прекинувач ви овозможува да изберете помеѓу водење на автомобил на соларни ќелии или батерија, полнење на батеријата од соларни ќелии, или "off".

За стоката

Слична стока во категоријата