0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Pearhead Боксер Задник Шише Настроената, Бар Шише Настроената, Whimsical Милениче Тематските

Pearhead Боксер Задник Шише Настроената, Бар Шише Настроената, Whimsical Милениче Тематските

DEN 119.76
Това е достапна

Износот

Сите ќе сакаат овие симпатична и единствена мачка задник магнети кои се идеални за украсување на вашиот фрижидер, држејќи фотографии, држејќи белешки и многу повеќе.Оваа група ги вклучува четири чудат милениче тематските магнети со различни мачка bums, што го прави да изгледа како мачиња се скокање директно во вашиот фрижидер!.Овие магнети се совршен подарок за секоја мачка љубовник и мачката на сопственикот во вашиот живот.Магнетите се силни и издржливи правејќи ги функционални, покрај тоа што е одличен украс за вашата кујна.Магнети мерки 1.65"W x 1.02"H. ги Красат вашата кујна со овој четири пакет на чудат милениче тематските магнети и ја покажат својата љубов за мачки!Овие забава мачка магнети се направи прекрасен подарок за секоја мачка љубовник во вашиот живот.Овие симпатична новина мачка фрижидер магнети доаѓаат во различни бои за да се претставуваат мачки на речиси секоја раса!На whimsical мачка дизајни ги прават овие пет тематските магнети совршен прилог на вашиот фрижидер, или чудат подарок идеја.Користете фрижидер магнети да висат фотографии на вашиот сакан милениче, намирници листи, потсетници, или едноставно да додадете малку декорација на вашиот фрижидер.Производ Димензии : 1.65" W x 1.28" Х.

За стоката

Слична стока во категоријата