0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CFJKN Тело Тренингот Бар, Pullup Бар Хоризонтална шипка Стигнале Вратата се Повлече До Лентата за Горниот дел на Телото Тренингот Бар да се Повлече до Лентата за Вратата,

CFJKN Тело Тренингот Бар, Pullup Бар Хоризонтална шипка Стигнале Вратата се Повлече До Лентата за Горниот дел на

DEN 2735.76
Това е достапна

Износот

ИЗДРЖЛИВИ ЧЕЛИК - Вратата Брадата До Високо квалитетен челик се користи.Удобно Поместена се Справува ви нудат максимална контрола.Згора на тоа, нашите повлече до бар не остава никакви гребнатинки на вашата врата рамки.Тоа задржува вашата опремени рамка на врата како што е.Мулти-цел - Може да се користат за оптимална горниот дел од телото обуки; Зајакнување на стомачните и арм мускулите; Мускулни градење и јакнење на централните грбните мускули.ЛЕСЕН И БРЗ - горниот рачката е лесно да се инсталира расклопување, и може да се направи ефективна фитнес вежби насекаде.УДОБНО ВЕЖБА - Одлично тренингот, без разлика дали сте почетник или напреден!Уживајте во целото тело тренингот да се постигне вашите фитнес цели лесно и ефикасно.БЕСПЛАТНА ИНСТАЛАЦИЈА - се Повлече До Лентата за Насловна Фитнес Вратата Вежба Бар, Само продолжи да вистинската должина, поставете ја на саканата висина, и завртка носителите на место.Хоризонтална шипка Може да биде погодно наредени на doorframe или ходник, нека вашето тело да се релаксираат кога и каде.Зајакнување на контрола, горниот дел од телото сила и рамо, рака на власта.ПРОИЗВОД DETAILSName : Мултифункционален хоризонтална bar Material : Челични цевки, пена, rubber Color : црна + red Maximum оптоварување : 200 kg Size : Стигнале, најкратката должина : 65cm, најдолго : 135cm.СОБРАНИЕТО ИНСТРУКЦИИ : 1. Прилагодување на должината на повлече-up бар.2. Инсталирајте го повлече-up бар и rotate на лентата за да adsorb на рамка на врата.Затворање на анти-лабава заклучување фаќа.3. Тест ако инсталацијата е стабилна доволно потоа започнете ја вашата вежба.Се обрне внимание да не користете го повлече до бар вратата на стаклена врата, издлабени врата или други кревка рамка на врата.

За стоката

Слична стока во категоријата