0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Новороденче Момче Облека Младата Долги Ребрести Ракав Romper+Панталони Сет 2 парчиња Бебе Есен Зима Облека 0-18 МИЛИОНИ

Новороденче Момче Облека Младата Долги Ребрести Ракав Romper+Панталони Сет 2 парчиња Бебе Есен Зима Облека 0-18

DEN 633.60
Това е достапна

Износот

95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Материјал : Памук смеса.мека ребрести ткаенина за новороденче есен зима облека,супер дише и топло, лесен и удобен за бебе момче облека.Две-Парче унисекс бебе облека сет,ребрести солидна боја v деколте, и копчето за дизајн,долг ракав сонцето печати romper со кадар и drawstring долги панталони,вашето бебе ќе се љубовта.Новороденото бебе момче совршена облека за пролет/есен/зима,погодна за секојдневно носење, спиење носат, бебе туш, birthday (роденден), фотографија реквизити, игра носат, семејството ден, доаѓа дома облека, велика есен зима облека.Големина : новороденче падне облека одговара на бебе момче 0-3 месец,3-6 месечно бебе момче облека,бебе есен облека 6-9 месеци 9-12 месечно бебе момче облека,деца бебе падне облека 12-18 месец.Пакет се вклучени : 1*долг ракав romper и 1*панталони,ве молиме обратете се на големината на табелата пред купување за да се избегне големината не е погодна.Унисекс бебе сонцето печатење на облека долг ракав.Мека памучна ребрести ткаенина со копчето snap дизајн.Новороденче 2 парчиња облека погодна пролет, есен зима.Одговара на новородените 0-3 месечно бебе момче облека,младата девојка облека 3-6 месеци,бебе есен зима облека 6-9 месец,се малиот бебе девојка момче облека 9-12 месец,деца унисекс бебе облека 12-18 месец.Унисекс бебе сонцето печатење на облека долго sleeve Soft памук ребрести ткаенина со копчето snap design Newborn 2 парчиња облека погодна пролет, есен winter Fits новороденче 0-3 месечно бебе момче облека,младата девојка облека 3-6 месеци,бебе есен зима облека 6-9 месец,се малиот бебе девојка момче облека 9-12 месец,деца унисекс бебе облека 12-18 месец.

За стоката

Слична стока во категоријата