0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
4Pcs/Set Чевли Фиока Зглоб Мебел Дома Кабинет Зглоб Флип Плоча Рамка Вртење Рек Додаток Домаќинство Чевли Организаторот за Спалната соба Дневна Соба

4Pcs/Set Чевли Фиока Зглоб Мебел Дома Кабинет Зглоб Флип Плоча Рамка Вртење Рек Додаток Домаќинство Чевли Организаторот

DEN 669.36
Това е достапна

Износот

【ЗГОЛЕМУВАЊЕ на КАБИНЕТОТ КАПАЦИТЕТ】 : Ова флип решетката може да се користи за да се трансформира вашиот единствен/multilayer чевли решетката да се зголеми кабинет капацитет. 【ОПРЕМЕНИ СО ТОЧНИ ОТВОРАЊЕ】 : Опремени со монтажа додатоци и точни отвори, тоа може да биде совршено погодна за вашите чевли кабинет и чевли решетката. 【ДЕБЕЛИ АБС МАТЕРИЈАЛ】 : Направени од избрани дебели ABS материјали, цврсти и издржливи, wearresistant и antirust. 【СИЛНА носивоста】 : Силна носивоста, отпорност на корозија, без деформација, долг животен век. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И КОРИСТИ】 : Исклучителна изработка, лесно да го инсталирате и користите, е практично чевли кабинет додаток.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Чевли Кабинет Hinge Material : ABSFeatures : Зголемување на кабинетот capacity Weight : Прибл. 340g / 12oz Product Големина : Прибл. 26x20cm / 10.2x7.9in Пакет Листата : 4 x Чевли Кабинет Зглоб Racks1 x Торба на Додатоци (22 Pcs) Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 01 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

За стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Shoes Cabinet Hinge
Material:
ABS
Features:
Increase cabinet capacity
Weight:
Approx. 340g / 12oz
Product Size:
Approx. 26x20cm / 10.2x7.9in 
Package List:
4 x Shoes Cabinet Hinge Racks1 x Bag of Accessories (22Pcs) :
1.Please allow 01 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Слична стока во категоријата