0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
hebaotong Пренослива Безжична Конекција Етикета Печатач, USB Полнење Bluetooth Печатач Брзо Печатење со Етикета Хартија за паметен Телефон, Таблет Office Home

hebaotong Пренослива Безжична Конекција Етикета Печатач, USB Полнење Bluetooth Печатач Брзо Печатење со Етикета

DEN 801.60
Това е достапна

Износот

Тоа е идеален за прославувањето на нова година, на вљубените дена presnet за детето,семејството и пријателите.Bluetooth Етикета Печатач-Нашите термички етикета печатач се bluetooth безжична конекција и користење на термална технологија на печатење кои се не со мастило или тонер е потребно.И интелигентни препознавање на гласови и слики.

За стоката

Слична стока во категоријата