0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
NYKK Тоалетни Четки & Носители Мода Домаќинство Керамички Круг Тоалет Четка Неутрален Тешко Четка Главата Electroplated Пластична Рачка Тоалет Додатоци (Боја : Сива)

NYKK Тоалетни Четки & Носители Мода Домаќинство Керамички Круг Тоалет Четка Неутрален Тешко Четка Главата Electroplated

DEN 2490.24
Това е достапна

Износот

Компактна големина тоалет четка што ќе се вклопи и во тесен простор од тоалет или бања потоне.Керамички база, врежана cobblestone sandblasting процес.Заменливи четка главата, ASB позлата рачка за повеќе удобно користење.Внатрешни четка главата седиште запечатени ПВЦ четка држачот.Висока густина четка главата за подолго, почиста и помалку трудо-интензивните.Декоративни тоалет четка и носителот со што изгледа добро, седи на вашиот тоалет сад; тоа е голем плус за вашата бања прибор и уверува можете да го најдете кога ќе треба.Име на производ : Тоалет Brush Applicable средина : bathroom Product материјал : ceramic Installation метод : удар-freeprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината пред купување.Поради рачни мерења, грешка на 0-3 см ќе се случи.молам да се excused2. Производи, освен тоалет четка производи не се вклучени во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.

За стоката

Слична стока во категоријата