0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BEBIRD Note3 Про,Целосно да се Надградува,10 Мегапиксели HD Уво Восок Отстранување со Камера,Уво Восок Отстранување Алатка со 25 Парчиња,Tweezer и Род 2-во-1 Bebird Уво Почиста,за

BEBIRD Note3 Про,Целосно да се Надградува,10 Мегапиксели HD Уво Восок Отстранување со Камера,Уво Восок Отстранување

DEN 935.76
Това е достапна

Износот

Знаеме дека може да биде загрижен за копање премногу длабоко, со цел да не му наштети на ушите најважните eardrum како и уво тапанот, можете да го спарите со нашите заштитни уво приклучоци, кои се прилагоди на позицијата на уво приклучоци според вашите уши за да се спречи главата на уредот од продира длабоко во ушите ограничена област.П : рабовите на сликата се замаглува.Тоа овозможува највисока брзина камера екранот за апликации, што производот се постави и автоматско поврзување на вашиот телефон лесно и мазно.4 GHz и ниска латентност оптимизација на 50%, ја подобрува точноста на елиминирање на секој куп-up.Знаеме дека може да биде загрижен за копање премногу длабоко, со цел да не му наштети на ушите најважните eardrum како и уво тапанот, можете да го спарите со нашите заштитни уво приклучоци, кои се прилагоди на позицијата на уво приклучоци според вашите уши за да се спречи главата на уредот од продира длабоко во ушите ограничена област.➤【BEBIRD Note3 Про, е еден свет-класа модерни паметни уво лажичка со класичен изглед и сеопфатна техничка надградба, совршено решение за уво восок отстранување】. ➤【Моќен софтвер】 Уво Почисто со Камерата е компатибилна со сите Android и ios системи,безжични otoscope, bebird на софтвер го поддржува лево и десно уво режим, Уво Берач на Владата, Пинцети Режим, можете да правите фотографии и видео запис на целиот процес за време на употреба, можете дури и може да завршите со видео-снимка од дома и да го испратите видео датотека на лекар за брза дијагноза.Опремен со супер-брз Wi Fi чип со многу мазна пренос.На врвот камера на пазарот, 10 мегапиксели HD камера со 30мм длабочина на полето,, image transfer го оценувате на 30fps, работа на 2.0 и погоре, ве молиме одберете нашата апликација, достапна во вашиот уред [Settings - Privacy Settings - Локална Мрежа].целосно наполнета 1 час може да трае и до еден месец.лента-c магнетни полнење база во комбинација со додаток складирање, елегантен изглед на три-боја крои, погоден за ставање во секој затворен локација.

За стоката

Слична стока во категоријата