0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
xigua 2 Пакет Влажни Сува Крпа Кеси за Пелена Водоотпорен бански костуми perfect Чантата со Рачка Wristlet за Патување Плажа Торбичка, Оган, Вода Кошарка

xigua 2 Пакет Влажни Сува Крпа Кеси за Пелена Водоотпорен бански костуми perfect Чантата со Рачка Wristlet за Патување

DEN 215.52
Това е достапна

Износот

Исто така се користат како обновливи торбичката за деца материјал или градите пумпа делови.ZIPPERED МОКРА ТОРБА СО WRISTLET : Со мазни патент и корисна рачка, 2 пакети влажни џеб кеси се лесно да се носат.Принуден од страна на zip затворање, вашите додатоци во внатрешноста не може да падне надвор лесно.Малку крпа торба има еден џеб за вашите мали објекти, како сочинуваат essentials, паметен телефон, копчиња и ткива.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.УНИКАТЕН & ЖИВОПИСНИ ШЕМА ДИЗАЈН : печати на нашата мокра торба tote сет ги опфаќа внатре и надвор.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.6 OZClosure Тип : Мазна zipper Portable : Силна зглоб strap Package Вклучувајќи : 2 x Влажно и Суво Pouchxigua има за цел дизајнирање на разни живописни модели сува влажни пошта, врз основа на неговата целосна функција и висок квалитет.ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВА ВЛАЖНИ ТОРБИ : Една Голема е 11.Широката употреба и мода печати ќе ги задоволи сите ваши потреби, исто така, може да биде екстра убав подарок за вашето семејство/пријатели на Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Таткото, Денот на Мајката, Децата Ден итн.Исто така, може да биде убав подарок кеси за пријатели/семејство.Тоа е мора да има за вас.Ако некој се однесува на, ве молиме слободно да ни каже.7" (15 x 22cm)Тежина : 4.2", Малиот е 5.Не само практични туку исто така убави.Користење како влажни кеси за влажни плажа, пливаат или вода се игра облека додека можете да направите за перење.Што виси рака за мокра и сува предмети, погодно да ги собереш торба организатор нагоре или обеси.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашата крпа пелена влажни кесички се направени од високо квалитетни twill ткаенина, кој може да му одолее на вода за да се осигурите дека вашиот работи сува и влажна заминеме.Печати на враќање превозот етикета.Оваа влажна крпа торбичка ќе сува брзо.

За стоката

Слична стока во категоријата