0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
OPOO Ткаенина Ѕид Вратата на Плакарот Виси Складирање Торба за Мали Памук Виси Џеб Вратата Виси Организатор 3 Џебови

OPOO Ткаенина Ѕид Вратата на Плакарот Виси Складирање Торба за Мали Памук Виси Џеб Вратата Виси Организатор 3 Џебови

DEN 215.76
Това е достапна

Износот

Материјал : Памук и Лен. 3 Џебови Организатор Торба Тип На Големината : 59 * 20 * 8 cm ; Тип Б Големина : 64 * 30cm ; Тип C Големина : 20.5 *55 cm.Внатрешниот со ЈП обложени, водоотпорен и moistureproof им овозможува на вашиот складирање торба повеќе издржливи.Може да се чуваат копчиња, полнач за телефон, очила, козметика, ножици итн.Складирање кеси организатор телефони, козметика, очила, неподвижна, е-mail пораки, копчиња и повеќе,Може да се закачи на ѕид или други предмети - се зачува простор.Опис : Трајни и практични.Мини стил и лесно да се спроведе.Водоотпорен материјал во внатрешна кеса.Прекрасна,животната средина и место на енергија.Може да се закачи на книга соба,спална соба,купатило,кујна,канцеларија и слично Можат да бидат зачувани копчиња,полнач за телефон,очила,козметика, ножици итн.Пакетот вклучува : 1pcs x Лен Виси Организаторот.

За стоката

Слична стока во категоријата