0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CASETiFY Влијание Здроби Случај за iPhone 13 Про - Јасно Црна Ре/CASETiFY

CASETiFY Влијание Здроби Случај за iPhone 13 Про - Јасно Црна Ре/CASETiFY

DEN 1440.00
Това е достапна

Износот

Компатибилен со i Phone 13 Про Само (6.1" Големина на Екран).Како дел од нашата RECASETi FY програма, овие случаи се делумно направени од upcycled телефон случаи.Ние сме нов живот за да post-consumer отпад.Изработен од 65% recyled и растителна основа материјали; го намалува нашата јаглерод стапало од 20%. 6.6-нозе капка заштита.Компатибилен со безжичните полначи.Секој детал е фино подесени за оптимална заштита, чувствувате отпорност, и ултра-елегантен, ултра-тенок стил.Ние се земе 3-дел пристап кон заштита : Иновативни qìtech 2.0 материјал, го крена камера прстен за заштита на леќите на камерата, и поставените рамки штити екраните кога падна frontward.Плус, страни се флексибилни и backplate е тешко што го прави контрола и одговара идеален за рачен уред.

За стоката

Слична стока во категоријата