0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бразилецот Човечка Коса Ombre Снопови Со Затворање Тело Бран Коса 3 Снопови Со Затворање 3 Тон T1B/4/30 Ткаат Коса Човековите Снопови (16 18 20 + 16, T1B/4/30)

Бразилецот Човечка Коса Ombre Снопови Со Затворање Тело Бран Коса 3 Снопови Со Затворање 3 Тон T1B/4/30 Ткаат Коса

DEN 3623.76
Това е достапна

Износот

· Премиум Коса Материјал. · Познат Бренд.Мека Коса Завршува. ☪ Коса Материјал-Бразилскиот Коса Снопови Ombre со Затворање Тело Бран Човечка Коса,100% Необработени Богородица Бразилецот Коса 3 Снопови и Затворање.Природно и Удобно.Без Пролевање.Тесни и Уредни Weft.Да Ви Даде 100% Задоволително Решение Во Рок Од 24 Часа. -Двојно Машина рачно изработени Wefts Да се Задржи На Косата Подалеку Од ВИРУСОТ.Густина : 150% Густина.Ве молиме да Користите Светлина Силиконското Масло за Нега за да се намали Коса Штета.☪ Романса Кралицата Коса Производи-Најдобар Квалитет Ombre Снопови Човечка Коса,да се Фокусираат на Затворање со Снопови Човечка Коса Производи за 12 Години.T1 B/4/30 Човечка Коса на Снопови Со Затворање.Без Никакви Дели Завршува.Романса Кралицата е Вашиот Најдобар Избор!. -100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса Што се Намали Од МЛАДИ & ЗДРАВА Донатори Директно Со Повеќе Отскокнување, Подебели Завршува, И Shinier Брановидна Коса. ☪ По Продажбата на Услугата-7 Дена Без Причина да се Вратат.100% Човечка Коса Без Никакви Синтетички Влакна Или кои Било други Животински Влакна. ☪ Коса Должина и Боја-16 18 20 Тело Бран Ombre Снопови,4 X4 Чипка Затворање 16inch.Без Хемиски Третман.Ние Посветени на Производство на Високо Квалитетни Човечка Коса Производи за Клиенти од Целиот Свет.Чипка Материјал : Медиум Браун Швајцарската Чипка.Ве молиме Контактирајте со Нас преку е-Маил ако Имате Било какви Прашања.Висока Еластичност и Жив Коса.ТРОЈНО Контролите за Квалитет Пред Секоја Коса Бродови Надвор Да се Задржи На Косата Подалеку Од ЗАПЛИТАНЕ.Чипка Големина : 4x4 Инч. -Романса Кралицата е Професионална Човечка Коса на Компанијата, Ние Имаме Свои Коса Фабрика кои Имаат Професионални Производителот со Висока Технологија и Богати Искуства Работници.Полна и Густа.

За стоката

Слична стока во категоријата