0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бебе Момче Девојка Crewneck Sweatshirt Romper 6 12 18 24 Месеци Долг Ракав Преголеми Џемпер Pullover Врвот Падне Облека

Бебе Момче Девојка Crewneck Sweatshirt Romper 6 12 18 24 Месеци Долг Ракав Преголеми Џемпер Pullover Врвот Падне

DEN 263.76
Това е достапна

Износот

100% Памук.Увезени.Пурпурна.МАТЕРИЈАЛ : Новороденче sweatshirt облека се направени од памучен материјал, меки и удобни.Кожата-пријателски материјал осигурува дека бебето се чувствува удобно кога се спие или играње.ДИЗАЈН : Симпатична бебе девојка момче облека, екипажот вратот преголеми sweatshirt, основните солидна боја на кошула, долг ракав sweatshirt romper onesie, pullover блуза врвот, брзо копче, бутик есен зима облека за вашето бебе.ГОЛЕМИНА : Преголеми Суичери за Новородено Бебе, одговараат за 0 до 24 месеци деца бебе момчиња, девојки, основни и симпатична облека.Бебе sweatshirt romper, едноставна deisgn и лабава одговара, вреди да се има.ПОВОД : Бебе момче девојка sweatshirt romper совршен за daliy носат, се игра носат, празник, Повик, Бебе Слика, партија, дневна облека, фотографија, идеален божиќен подарок, бебе туш подарок и така натаму.ПАКЕТ : 1 buc бебе преголеми sweatshirt bodysuit.Ве молиме да го изберат најсоодветен големина според детални големина опис.Бебе Солидна Боја O-Џемпер, Лабава Одговара Долги Ракави, Плетени Pullover за Есен, Winter Size(cm)66 Должина : 31 Биста : 62 Age : 3-6 Months73 Должина : 33 Биста : 64 Age : 6-9 Months Size(инчи)66 Должина : 12.20 Биста : 24.41 Возраст : 3-6 Months73 Должина : 12.99 Биста : 25.20 Возраст : 6-9 Months Specifications : Материјал : Плетење Fabric Size : 66/73 Color : Кафена и Жолта/Црна/White Pattern : Цврсти Color Gender : Бебе Girls Season : Есен, Winter Occasion : Случајни Wear Note : Таму може да биде 1-2 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини.Големина на табелата е за повикување само; не може да биде мала разлика со она што ќе добиете.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.Пакет Содржина : 1*Бебе Sweater Promise : Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.

За стоката

Слична стока во категоријата