0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ноктите Тример Електрични Помине Clippers, Безбедно Автоматско Бебе Нокти Датотека Тример Clippers Машина Нокти Алатка за Новородено Бебе(розева)

Ноктите Тример Електрични Помине Clippers, Безбедно Автоматско Бебе Нокти Датотека Тример Clippers Машина Нокти

DEN 678.96
Това е достапна

Износот

[Чисти И Хигиенски] Исечените остатоци се вовлечени во остатоци складирање кутија под дејство на висока брзина на центрифугалните сили за ефикасно спречување остатоци од летање по случаен избор. [Усвојување на Сечење на Работ CNC Обработка Технологија] Прецизност алатка појавување може да достигне 0.01 mm, што ја подобрува средување искуство неколку пати. [Целосна Фитинг Лак] Заштитна протезата со осамени отворање, кое одговара на прсти интимно, ефикасно спречување на случајна повреда и подобрување на удобност. [Иновативни Шок Апсорпција Технологија] Ефикасно сузбивање на употребата на бучава, се користи помалку од 50db волумен, тивко и ниско ниво на бучава и подобрување на употребата искуство неколку пати. [Smart Менувачот] Овој помине clipper е погодна за сите возрасти, ноктите дебелина, цврстина, интелигентна контрола на сечење сила.Спецификација : Предмет Тип : Електрични Помине Clippers Батерија : 2 парчиња AAA Батерии (Не се Вклучуваат Батерии) Бучава :

За стоката

Item Type:
Electric Nail Clippers
Battery:
2pcs AAA Batteries (Not Include Batteries)
Noise:
Package List:
1 x Electric Nail Clippers :
1 x Manual :

Слична стока во категоријата