0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
KEEPREAL Розова Симпатична Еднорог Влажно и Суво Вреќи за Бебе Крпа Пелени, Перат Патни Торби,Плажа,Фитнес Торба за бански костуми perfect &Влажна Облека, Pack 2

KEEPREAL Розова Симпатична Еднорог Влажно и Суво Вреќи за Бебе Крпа Пелени, Перат Патни Торби,Плажа,Фитнес Торба

DEN 979.20
Това е достапна

Износот

Тоа не содржат BPA и е безбедно за бебиња после тестирањето.Да го продолжи животот на нашите обновливи кеси, ние препорачуваме воздух за сушење нашиот брз-сува ткаенина.✅ДОВОЛНО ПРОСТОР-2 компјутери се вклучени, Голема торба : L11.Мала торба за вашиот toiletries, битови и undergarment, чорапи и други belongings Features:❤ Две џебови дизајн, голем капацитет, лесен за чување. ✅ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН - Виси перење организатор доаѓа со рачка ремени за лесно да носат или да се откажам од некаде да се зачува простор, како за дете што се склопува, вратата копчиња, крпа род.Единица Тежат : 130g Large торба за бебе пелена,пливачки костуми ,облека, фитнес облека и повеќе.Без памук слој, дамките и мириса не се држи до вашата торба.Овие влажни кеси се обновливи.Reusable A подобра алтернатива за еднократна употреба на пластични кеси, Влажни Кеси може да се користи повторно и повторно.❤Разноврсна употреба, исто така може да се користи за чување на toiletries складирање торба, козметички торба, салфетка крпа, итн.Носат сите ваши елементи во една торба, додека одржување на вашата сува предмети сува и вашиот влажно или soiled одделни предмети.Нашата топлина запечатени шевовите не дозволувајте вода бегство; водење на хаос каде што припаѓа - во внатрешноста на чантата.Голем мокра торба е еднократно и е двојно обложени (внатрешни и надворешни), додека мала мокра торба е погоден за сѐ и сешто, како долна облека и toiletries.Лесно да се clean Our ткаенина е wipeable и машина перат. ✅ВОДООТПОРЕН И ОБНОВЛИВИ-Во мокра торба е направен од водоотпорен TPU.Пак внатре-надвор да се мијат.Навистина сите во една торба!Тие може да се користи како пелена влажно и суво чанти,патни торби,складирање кеси,козметички ранци,чанти,се мијат торба,организатор и кеси.9", може да се одржи на 2-3 пелени.Спецификација : Голема торба : L14.Да го продолжи животот на нашите обновливи кеси, ние препорачуваме воздух за сушење нашиот брз-сува ткаенина.

За стоката

Слична стока во категоријата