0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ноќни Табела Бела 3-Фиока Тесен Салон за Складирање Кабинет Дрвена Полица за Складирање Кула Кутија Организатор Ткаенина Е Погоден за Троседот Крајот Табела Канце?

Ноќни Табела Бела 3-Фиока Тесен Салон за Складирање Кабинет Дрвена Полица за Складирање Кула Кутија Организатор

DEN 1119.84
Това е достапна

Износот

【Висок Квалитет на Градење】 рамките на гардероба фиока салон е направен од високо-квалитет цврсто дрво, што дава силна поддршка за ноќни табела себе.Оваа ткаенина салон е лесен и лесно да се адаптираат на помал простор и компактен простор. 【Моден Дизајн】 Оваа ноќни табела може лесно да се интегрираат секое семејство стил.Оваа фиока кабинет натпревари било декорација многу добро.Тоа е многу погодна за спалната соба и дневна соба.Дали традиционалната, едноставни или модерна, тоа надополнува повеќето украси. 【Мултифункционален Ткаенина Кабинет】 Оваа ткаенина салон, обезбедува доволно простор за складирање.Постојат три виткање фиоки да ставаат точки на дрвени врвот, која обезбедува цврста површина за прикажување светилки, аларм часовниците, книги, чаши, полни станици, итн. 【Отстранлив Фиока】Мека ткаенина фиока со засилен база.Лесно се повлече рачката за да го отворите и затворите тивко.Отстранлив фиока огради рамни и лесно може да се чуваат кога не е во употреба.Целата единица е пренослив, светлина и лесно да мигрираат на различни простори. 【Едноставна Собранието】 Без дополнителни алатки се потребни.Сетот содржи комплетна салон фиока додатоци и собранието алатки со детални инструкции.Оваа гардероба фиока салон не е само ноќни маса, но, исто така, добра гардероба складирање решетката.Тоа е погоден за спални соби, расадници, играта соби, влезовите итн; Тоа е идеален избор за мали простори како што се станови, апартмани и домови.Оваа градите на фиока се комбинираат со убава и практична, е idealoption за вас.Спецификација за производ : Боја : Бела Фиока Материјал : Farbic Рачка Материјал : Дрво Рамка Материјали : Дрво Врвот Дебелина : 15mm Тежина Капацитет : 110 кг Пакет Тежина : 8.92 кг Производ тежина : 7.6 кг Димензии : 16"L x 12.6"W x 23.6"H Пакет се Вклучуваат : 1 x Складирање Кабинет 3 x Фиоки 1 x Настава Монтажа Алатка за Полнење.

За стоката

Color:
White
Drawer Material:
Farbic
Handle Material:
Wood
Frame Material:
Wood
Top Thickness:
15mm
Weight Capacity:
110 lbs
Package Weight:
8.92 lbs
Product weight:
7.6 lbs
Dimensions:
16L x 12.6W x 23.6H
Package Include:
1 x Storage Cabinet :
3 x Drawers :
1 x Instruction :
Assembling Tool Kit :

Слична стока во категоријата