0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
NIUASH Автомобил Кал Клапи Фендер Поздравниот Чувари Mudflaps Додатоци за Mazda 2/Demio МОБ Изведат Hatchback 2008-2013

NIUASH Автомобил Кал Клапи Фендер Поздравниот Чувари Mudflaps Додатоци за Mazda 2/Demio МОБ Изведат Hatchback 2008-2013

DEN 1130.40
Това е достапна

Износот

Изработен од ABS пластика.Тоа може да работат безбедно во сите груби средини, носат-отпорни, отпорни на топлина, ниска температура отпорни, и издржливи.На mudguard штити долниот дел на хармоника од снег, сол, песок, карпи и други остатоци од тркалата.Нашите fenders имаат добра еластичност, отпорност на абразија и отпорност, и не се лесно да се деформира.Проширување и задебелување можат подобро да се покрие депозити.Автомобилот поздравниот guard е прилагодено за инсталација и боја заштита, убава и Лесно да се чисти.Професионална изработка, производство ги исполнува строгите производство стандарди, исклучителна изработка, може совршено да се вклопи во вашиот модел.Инсталацијата на оригиналот, на автомобил дупка нема да предизвика оштетување на автомобилот тело.Според оригиналните автомобил на податоци дизајн, автомобилот е посветен, строго конзистентни и совршено се вклопуваат, и не влијае на отворање и затворање на вратата. 100% сосема нов и висок quality Material : ABS plastic Suitable за Mazda 2 2008-2013 / Demio Hatchback (ДЕ Серија) Не се погодни за cars Not погодни за спортски модели или модели со страна здолништа, како што се виталност models Not компатибилен со аеродинамичен колекции, од страна на здолништа, телото колекции, итн.Боја : Black Packing вклучува : 4 парчиња/set (2 предни + 2 задни)Инсталација Забелешки : 1. Заострување на оригиналниот автомобил завртки на дното на количка со wrench2. Ги собереш на mudguard, позиција добро, и да ја инсталирате screws3. Инсталирање на шрафовите во соодветните дупки на mudguard.4. Останатите монтажа дупки може да се installed Note : ве Молиме потврдете го вашиот автомобил модел пред ставање на ред.LWD.

За стоката

Слична стока во категоријата