0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
XJUNLJT корпата за Ѓубре,Замав Покрие корпата за Ѓубре,Пластични Складирање Кофа,со Капак Ѓубре,Погоден за Дневна Соба, Кујна Здравје/C / 26x24.1x35.6cm

XJUNLJT корпата за Ѓубре,Замав Покрие корпата за Ѓубре,Пластични Складирање Кофа,со Капак Ѓубре,Погоден за Дневна

DEN 280.80
Това е достапна

Износот

Производ капацитет : 26x24.1x35.6cm, капацитет : 10 L.На хуманизирано притисок прстен поправки ѓубре торба така што тоа не слајд во кофа.Замав-тип на корпата за ѓубре, направени на брендирани материјали, лесна тежина, носат-отпорни, лесен за чистење.Рециклирање е едноставен и може да се користи за да се оддели ѓубре без никакви потешкотии.Погоден за дневна соба, спална соба, канцеларија, итн.Предности на производите : нишалка за префрлување, може да се класифицираат како корпата за ѓубре, фиксна притисок прстен, двојно-layer дизајн, едноставен и великодушни дизајн, да се сретне високо-квалитетни терминали.Големина : 26x24.1x35.6cm Capacity : 10 Lshape : rectangle Material : pp material This производ е ограничена на еден корпата за ѓубре, не содржи други производи, во зависност од вистински производ.Забелешка : големина на овој производ се мери со рака и може да има некоја грешка од 2-3 см.Поради светлината на екранот, боја на сликата и објектот може да имаат одредена боја разлика, што е нормално.1-2 дена за испорака, 15-25 дена пристигнување. 30 дена гаранција за враќање.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ги реши сите проблеми поврзани со производот L во времето.

За стоката

Слична стока во категоријата