0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
UCUP 5 Групи Чевли Рек Лесно се Собраа Не-Плетени Ткаенини за Чевли Кула Стои Здрав Полица за Складирање Организатор Кабинет[НАС Акции]

UCUP 5 Групи Чевли Рек Лесно се Собраа Не-Плетени Ткаенини за Чевли Кула Стои Здрав Полица за Складирање Организатор

DEN 969.60
Това е достапна

Износот

Ова 5-слој чевли решетката е совршен за организирање на вашите неуредна чевли.Тоа ви помага лесно да се лоцира чевли што го барате и го спречува оние кои одземаат многу време домаќинство лови за исчезнати чевли.Направени на супериорен материјали, тоа е издржливи и сигурни за долгорочна употреба.Тоа е лесно да се инсталира и чиста.Кој компактно тело, тоа ќе не заземаат премногу простор.Вграден-во рачка за полесно носење.

За стоката

Слична стока во категоријата