0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Grier Абразиви Монтирани Точка W215, 1 x 1/8 - 1/8x1-1/2 месо тело, 80, Розово - Pkg Количина 100, (се Продава во пакување од 100)

Grier Абразиви Монтирани Точка W215, 1 x 1/8 - 1/8x1-1/2 месо тело, 80, Розово - Pkg Количина 100, (се Продава

DEN 6210.00
Това е достапна

Износот

БРЕНД : Grier Абразив.АБРАЗИВЕН МАТЕРИЈАЛ : Алуминиум Оксид.РОНКИ : 80. ОДДЕЛЕНИЕ : Среден.ДИЈАМЕТАР ИНЧИ : 1. Grier Абразиви Монтирани Точка W215, 1" x 1/8" - 1/8x1-1/2 месо тело, 80, Pink Mounted Точка,/O Медиум, Воланот, Макс. ВРТЕЖИ во минута 38200, Вит Bond Specification : БРЕНД : Grier Abrasive ABRASIVE МАТЕРИЈАЛ : Алуминиум Oxide GRIT : 80 GRADE : Medium DIAMETER ИНЧИ : 1 THICKNESS ИНЧИ : 1/8 MAXIMUM ВРТЕЖИ во минута : 38200 SHANK ГОЛЕМИНА : 1/8x1-1/2 COLOR : Pink APPLICATION : Општи Purpose SHANK ДОЛЖИНА ИНЧИ : 1-1/2 STYLE : Монтирани Point SHANK ДИЈАМЕТАР ИНЧИ : 1/8 PACKAGE КОЛИЧИНА : 100 SHAPE : Wheel TYPE : W215.

За стоката

Слична стока во категоријата