0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Складирање Рек Кутија Multilayer Кошница Сортирање Складирање Кабинет Полици

Складирање Рек Кутија Multilayer Кошница Сортирање Складирање Кабинет Полици

DEN 2020.80
Това е достапна

Износот

1. Со тркала, можете да одите каде сакате. 2. Дизајниран со рачки на двете страни, лесен за носење, мазна и не повреда на рацете. 1. Висок квалитет на еколошки PP материјал, без мирис, носат-отпорни, еластична, и силна товарот. 2. Широк отворање дизајн, лесно за чување на работи.

За стоката

Слична стока во категоријата