0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Пердув Коса Екстензија Комплет со Синтетички Пердуви 100 Монистра Plier и Hoo (20 Пердув)

Пердув Коса Екстензија Комплет со Синтетички Пердуви 100 Монистра Plier и Hoo (20 Пердув)

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

20 Пердув Екстензии за Коса во комбинација на нашите најпопуларните бои. 50 црна боја Силикони Микро Монистра и 1 компјутер кука алатка.Тие се синтетички влакна екстензии кои се професионално обоена да изгледа како пердуви (не е вистински пердуви).Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако сакате да го промените вашиот фризура лесно, тоа е толку едноставно како што.Soraka косата е на чекање за вас тука со исклучителна изработка, високо-квалитетни материјали и подобра услуга по продажбата.Неверојатно разновиден - Убава Боја, природна кривина, и да се сврти глави со твоите импресивен кадрици, плетенки, ponytails, и сите други фризура ќе се создаде!Материјал : Висок Квалитет со Голема Топлина Отпорни Увезени Мека Синтетички Влакна Големина : 16-17 инчен Стил : Пердув коса екстензија на Топлина Отпорни Temperture : 150c/302f Функција : Совршен за секојдневна употреба,ноќта на Вештерките,концерти,темата партии,свадба,датира ect Please забелешка : Овие синтетички влакна екстензии кои се професионално обоена да изгледа како пердуви (не е вистински пердуви) Брза Испорака 1-3 дена По-Продажбата на Услугата 100% Наплата на Гаранција.Ако Имате Било Какви Прашања, Можете Да Се Чувствуваат Слободни Да Ме Контактирате.Јас Ќе Дадам Се Од Себе За Да Ви Помогнат.Сите перики ќе се пролее малку, особено кога ќе се носат за прв пат, што е нормално.Бои може да се разликува малку во зависност од вашиот персонален компјутер или мобилен телефон monitor settings.Ние не се обидуваме се потрудиме да ги претставуваат боите на сите наши производи.

За стоката

Слична стока во категоријата