0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Искрени Компанија преку Ноќ Пелени, Поспан Овци, Големина 4, 24 Брои, Pack of 4

Искрени Компанија преку Ноќ Пелени, Поспан Овци, Големина 4, 24 Брои, Pack of 4

DEN 761.76
Това е достапна

Износот

Ние ја презеде сите од работите што треба во текот на ноќта пелена - напредно течење заштита, безбедна одговара, мекост и удобност, - и го направи тоа Искрено неверојатна со противалергиски и одржливи материјали.Сега тоа е остварување на сонот.Ултра-тенок core технологијата со побрзо впивање - до 20% повеќе капацитет за преку ноќ удобност & изведба, без екстра големо.Secure-монтирање на влага бариера ракави помогне да се спречи истекување & blowouts.Супер абсорбента core со пената пулпа собрани од одржливо успеа шуми.Направени Без : Хлор или кајгана обработка, латекс, синтетички мириси или лосиони.Answer : ___________________________ NOTE : "денот На престанокот е за НАГРАДИ не за производот.Нашите ултра-меки и противалергиски пелени преку ноќ обезбедуваат напредни ноќно заштита и иновативен тенка core технологијата за 20% поголема апсорпција во споредба со Искрен пелени.Ултра-тенок дизајн со супер-мека, сува допир topsheet обезбедува премија удобност за добар ноќен сон.

За стоката

Слична стока во категоријата