0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Weiman Гранит Почиста и полско - 17 Унца - За Мермер Гранит Soapstone Кварц Кварцит Чеша Варовник Corian Ламинатни Плочи Countertop и Повеќе

Weiman Гранит Почиста и полско - 17 Унца - За Мермер Гранит Soapstone Кварц Кварцит Чеша Варовник Corian Ламинатни

DEN 648.00
Това е достапна

Износот

Специјализирани Формула - Направен специјално за полски досадна & избледени природен камен површини & контра блузи.Редеа-Free - Безбедно да сјае & го разубавува природен камен површини без да остават зад ленти.Заштита - Нашите p H балансирана формула ја штити вашата камен е печат од боење, со промена на бојата & влошува.Подобрување - Додава длабочина на вашиот камен површини & открива природни veining & модели на вашиот гранит.Користите On - Мермер Гранит Soapstone Кварц Кварцит Чеша Варовник & сите не-porous запечатени површината.Weiman Гранит Почиста и полско - 17 Унца - За Мермер Гранит Soapstone Кварц Кварцит Чеша Варовник Corian Ламинатни Плочи Countertop и Повеќе.

За стоката

Слична стока во категоријата