0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
NIUASH Автомобил Кал Клапи Mudflaps Поздравниот Чувари Mudguards,за Audi A4 Седан 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008

NIUASH Автомобил Кал Клапи Mudflaps Поздравниот Чувари Mudguards,за Audi A4 Седан 2002 2003 2004 2005 2006 2007

DEN 1651.20
Това е достапна

Износот

Изработен од ABS пластика.Тоа може да работат безбедно во сите груби средини, носат-отпорни, отпорни на топлина, ниска температура отпорни, и издржливи.На mudguard штити долниот дел на хармоника од снег, сол, песок, карпи и други остатоци од тркалата.Нашите fenders имаат добра еластичност, отпорност на абразија и отпорност, и не се лесно да се деформира.Проширување и задебелување можат подобро да се покрие депозити.Автомобилот поздравниот guard е прилагодено за инсталација и боја заштита, убава и Лесно да се чисти.Професионална изработка, производство ги исполнува строгите производство стандарди, исклучителна изработка, може совршено да се вклопи во вашиот модел.Инсталацијата на оригиналот, на автомобил дупка нема да предизвика оштетување на автомобилот тело.Според оригиналните автомобил на податоци дизајн, автомобилот е посветен, строго конзистентни и совршено се вклопуваат, и не влијае на отворање и затворање на вратата. 100% сосема new Material : ABS пластика-Погоден : (референца) : Применливи за Audi A4 автомобил 2002-2008 Before купување, ве молиме да се споредат автомобил фендер со оригиналниот крилата!Боја : Black Packing вклучува : 4 парчиња/set (2 предни + 2 задни)Инсталација Забелешки : 1. Заострување на оригиналниот автомобил завртки на дното на количка со wrench2. Ги собереш на mudguard, позиција добро, и да ја инсталирате screws3. Инсталирање на шрафовите во соодветните дупки на mudguard.4. Останатите монтажа дупки може да се installed Note : ве Молиме потврдете го вашиот автомобил модел пред ставање на ред.LWD.

За стоката

Слична стока во категоријата