0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Дизни Момчиња Toy Story Сид е Черепот Качулка

Дизни Момчиња Toy Story Сид е Черепот Качулка

DEN 983.76
Това е достапна

Износот

70% Памук, 30% Полиестер.Официјално лиценцирани производи, со сите овластен носител на лиценца брендирање, пакување и означување. 280gsm тешки-тежина облека, совршен за чување на топло.Двојно ткаенина хауба, без нерешено кабелот во согласност со Европското законодавство и предниот џеб торбичка.Ве молиме проверете ја вашата големината за да се избегне разочарување.Ако се двоумите, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате.Плати во чест на светски најпознатите играчки со ова одлично дело на официјално лиценцирани Дизни стока.Направени од памук/полиестер се вклопуваат, оваа Играчка Приказна качулка доаѓа со брендирани вратот етикета и замав ознаката за да ја докаже својата автентичност.

За стоката

Слична стока во категоријата