0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
KAIXIN Новороденото Бебе на Фотографијата Одговараат со Капа и Свинче Кукла, Бебе Слика Проп/Облека

KAIXIN Новороденото Бебе на Фотографијата Одговараат со Капа и Свинче Кукла, Бебе Слика Проп/Облека

DEN 254.16
Това е достапна

Износот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 1. Сетот вклучува Панталона и капа.Погоден за бебиња од 0 до 3 месеци. 2. Материјалот е мек, удобно и дише, погоден за снимање и, исто така, погодна за секојдневно носење. 3. Новороденче облека, бебе слика реквизити, бебе облека или фотографија реквизити крштевањето, совршен за бебе партија подароци и подароци.Тоа ќе им помогне на бебињата да ги споделат и да расте на социјалните медиуми како новосоздадените колекција сувенири. 4. Како да го користите : производот е рачно изработени.Тоа е најдобро да се мијат со рака.Не мие од машина, а потоа исушете го со облицовка за да се постигне најдобар снимање ефект на производот. 5. Боите се како што е прикажано.Ве молиме забележете дека поради снимањето светлина средина и следење на прилагодувањата се различни, боја на сликата може да биде малку различен од вистинската работа, но влијанието не е голема.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

За стоката

Слична стока во категоријата