0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HONBAY 100PCS 4cm/1.57 инчен Материјал Daisy Цвет Глави Вештачки Лажни Цвеќиња Глави за Свадба Партија Декорација (Бела)

HONBAY 100PCS 4cm/1.57 инчен Материјал Daisy Цвет Глави Вештачки Лажни Цвеќиња Глави за Свадба Партија Декорација

DEN 1555.20
Това е достапна

Износот

Пакетот вклучува : 100pcs daisy цвет глави. 4cm/1.57 инч во дијаметар.Направени од ткаенина и пластика. 2-слој ливчиња, реалистични и убави.Со шупливи кратко стебло, направи шефовите лесно да се биде прикачен(Ако не ви се потребни на стеблото, може да се намали тоа).Боја : Бела.

За стоката

Слична стока во категоријата