0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
PEV Бебе Момчиња Облека Секојдневен Носат Писма Печатени Долг Ракав Sweatsuit+Панталони 2 парчиња Облека

PEV Бебе Момчиња Облека Секојдневен Носат Писма Печатени Долг Ракав Sweatsuit+Панталони 2 парчиња Облека

DEN 239.52
Това е достапна

Износот

75"Возраст : 12-18 Months Length : 12. [Материјал] : изработена од памучен материјал што е мека, кожата-пријателски, удобно и дише да се носат, погоден за новородено дете бебе момче.✔ Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.34"Половината : 16.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.83"Панталона Должина : 17.35"Половината : 15.16"Возраст : 6-12 Months Length : 12.93"Возраст : 2-3 Years Length : 13.✔ Препорачливо е да се мијат со рака, машина за перење, хемиско чистење.65"Панталона Должина : 15.Ние ќе се обидеме да го реши во исполнување на начин како е можно поскоро.Поддршка рака и машина за перење.80"Биста : 22. [Пакет Се Вклучени] : 1*Т-Маица+1*Панталони.20"Биста : 21.39"Биста : 22.34"Возраст : 18-24 Months Length : 13.32"Половината : 16.24"Панталона Должина : 16.43"Панталона Должина : 18.Тоа е подобро да се потврди со големина на табелата пред да нарачате.06"Панталона Должина : 14.Новородените Деца Бебе Момчиња Диносаурус/Кавер-2 парчиња Облека Sets Size Табелата : (Инчи)Возраст : 0-6 Month Length : 11.37"Половината : 15. 100% Памук.52"answer : ___________________________ Note : ✔ Има 2-3% разлика според упатство за мерење.98"Биста : 23. [Големина Options] : Новородено дете момче облека за новороденче момче облека 0-6 месеци, деца бебе облека момчиња 6-12 месеци, деца момчиња облека 12-18 месеци, бебе момче есен зима облека 18-24 месеци, бебе момче падне облека 2-3t, 3-4t момче тимови. [Дизајн] : Случајни бебе момче девојче облека зима, убав и стилски писмо печатени и дизајни, тенок навој панталони со еластичен појас, различни комбинации на бои, 2 парче деца носат сет се состои од букви печати Т-маица и диносаурус/кавер-print долги панталони, животински модели се смешни.61"Биста : 21. [Повод] : Писма печатени блузи т кошула+панталони, погоден за бебе секојдневно носење, игра носат, спиење носат, ноќта носат, loungewear, најдобри бебе роденденски подарок или бебе туш подарок, чисто бебе момче девојче облека есен зима.

За стоката

Слична стока во категоријата