0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Заштита Додатоци Автомобил Кал Клапи Фендер Поздравниот Чувари Mudguards Mudflaps за БМВ Х5 E70 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Заштита Додатоци Автомобил Кал Клапи Фендер Поздравниот Чувари Mudguards Mudflaps за БМВ Х5 E70

DEN 1989.60
Това е достапна

Износот

- Средина-пријателски, Високо-квалитетни Материјали, Нема Потреба Да ги менува Или Сече, Совршено се Вклопи во Вашиот Автомобил.Едноставна Инсталација, Нема Потреба За Професионалци Да Се Инсталира.ЗА БМВ Х5 2007 4.8 јас Спорт Комунални 4 Врата за Сите.ЗА БМВ Х5 2007 3.0 si Спорт Комунални 4 Врата за Сите.ЗА БМВ Х5 2008 3.0 si Спорт Комунални 4 Врата за Сите.ЗА БМВ Х5 2008 4.8 јас Спорт Комунални 4 Врата за Сите.При Купувањето, Ве Молиме Оставете Порака За Да Се Покаже Година И Модел На Автомобил Да Се Овозможи Побрзо И Повеќе Точен Појавување На Производи.Ако Ви Требаат Повеќе Столче Опфаќа Различни Модели, Ве Молиме Пишете Ни.Ние Ќе Ви Послужи Wholeheartedly.Име на производ : Автомобил Кал Flaps Material : Plastic Color : Black Size : 41x25cm/ 41x31cm Fitment : (референца)НА БМВ Х5 E70 2007/(2008)-2016 САМО!>Само за модели со ОЕМ работи одбор.>Не се Вклопуваат "М" model FOR БМВ Х5 2007 4.8 јас Спорт Комунални 4-Врата All FOR БМВ Х5 2007 3.0 si Спорт Комунални 4-Врата All FOR БМВ Х5 2008 3.0 si Спорт Комунални 4-Врата All FOR БМВ Х5 2008 4.8 јас Спорт Комунални 4-Врата All FOR БМВ Х5 2009 x Drive48i Спорт Комунални 4-Врата All FOR БМВ Х5 2009 x Drive35d Спорт Комунални 4-Врата All FOR БМВ Х5 2009 x Drive30i Спорт Комунални 4-Врата All FOR БМВ Х5 2010 x Drive48i Спорт Комунални 4-Врата All FOR БМВ Х5 2010 x Drive35d Спорт Комунални 4-Вратата All FOR БМВ Х5 2010 x Drive30i Спорт Комунални 4-Врата All FOR БМВ Х5 2011 x Drive35i Спорт Комунални 4-Врата All FOR БМВ Х5 2011 x Drive35d Спорт Комунални 4-Врата All FOR БМВ Х5 2011 x Drive50i Спорт Комунални 4-Врата All FOR БМВ Х5 2012 x Drive35i Спорт Комунални 4-Врата All FOR БМВ Х5 2012 x Drive35d Спорт Комунални 4-Врата All FOR БМВ Х5 2012 x Drive50i Спорт Комунални 4-Врата All FOR БМВ Х5 2013 x Drive35i Спорт Комунални 4-Врата All FOR БМВ Х5 2013 x Drive35d Спорт Комунални 4-Врата All FOR БМВ Х5 2013 x Drive50i Спорт Комунални 4-Вратата All Package се вклучени : 4 x Кал Клапи (2 X Предни + 2 X Задните)Торба На Завртка Fixings.

За стоката

Слична стока во категоријата