0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10Pcs Помине Вежба Битови Set - Дијамант Efile Помине Малку за на доградба на Акрилни Нокти,Cuticle Чисти Датотека Битови се Отстрани Гел Ноктите Битови Помине Вежба Битови 3/3

10Pcs Помине Вежба Битови Set - Дијамант Efile Помине Малку за на доградба на Акрилни Нокти,Cuticle Чисти Датотека

DEN 335.76
Това е достапна

Износот

3/32 ИНЧЕН СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : Потполно 10pcs различни ноктите вежба битови, кој одговара најмногу помине вежба машини кои користат 3/32""битови, трајни производи за долго време се користи. Различни цели, за да се задоволат потребите на различни помине уметност, голем број на апликации, може да се користи за нокти отстранување, ноктите полирање и ексфолиране, итн.Користење со ноктите полирач.ШИРОКО се КОРИСТИ : Совршен за чистење помине cuticle на полски вашите нокти, отстранување на callous, гелови и acrylics.Тука се може да не-мис опција за вас.Опремен со кутија за чување лесно да се носат кога ќе излезе. Погоден за сите мелење глави, може да се ротира напред и назад, имаат функции на мелење, отстранување на лак, отстранување на мртвата кожа, резба radian, итн. Со висока цврстина, висока отпорност на абење, висока отпорност, висока температура отпор, силен, издржлив, лесен за чистење.Се применуваат за : Дома, ноктите салон, итн.Тие може да се користат за polising помине површина или дури и навлегува во тесни подрачја како што се sidewalls и кутикулите дел.Пакет Листата : 10 x Помине Мелење Главата.

За стоката

Слична стока во категоријата