0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
heaven2017 USB 2.0 USB Видео Аудио Фаќање Картичка AV Фаќање Картичка Адаптер за Windows

heaven2017 USB 2.0 USB Видео Аудио Фаќање Картичка AV Фаќање Картичка Адаптер за Windows

DEN 208.80
Това е достапна

Износот

Вклучува професионални и лесно да се научат & користи видео за едитор на видео софтвер : Ulead Видео Студио SE DVD.Снимајте висококвалитетни видео & аудио преку USB 2.0 интерфејс.USB 2.0 интерфејс и не треба други моќ.Поддршка на светлината, контрастот, нијанси и сатурација контрола.Во согласност со universal serial bus спецификација Rev. 2.0. Аудио Видео Фаќање Картичка Материјал : ABS + Силикони Поддршка Формат : DVD+/-R/RW, DVD+/-VR, DVD-Видео Видео Внесување : РКА Композитни + S-Video Аудио Влез : Стерео Аудио (РКА) Поддршка на Висок Квалитет на Видео Резолуција : NTSC : 720 X480 на 30fps, ПАЛ : 720 X576 на 25fps Интерфејс : USB 2.0 за Поддршка на Системот : за Windows 2000/XP/Vista/10 ПРОЦЕСОРОТ : Pentium III 800 и над HD : 600 MB на хард диск простор за програмата за инсталација, 4 GB+ хард диск простор за видео снимање и уредување Меморија : 256 MB RAM меморија се Прикаже : за Windows-Компатибилен Дисплеј со Најмалку 1024x768 Звучна Картичка : Компатибилен за Вдовици Звучна Картичка Карактеристики : Пренослив, Лесен за Употреба, Аудио Видео Фотографирање Димензии : Должина : 88mm/3.46", Ширина : 28mm/1.10", Висина : 18mm/0.71" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Аудио Видео Фаќање Картичка 1 x USB Кабел за Продолжување 1 x Диск 1 x Прирачник за Корисникот.

За стоката

Слична стока во категоријата