0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ZHANGXD Washi Лента, Пастелни Washi Лента,Декоративна Лента, Симпатична Washi Лента, Гроздобер Washi Лента, Јапонски Washi Лента, Washi Лента за Списанието, Декоративна Лента за Занае?

ZHANGXD Washi Лента, Пастелни Washi Лента,Декоративна Лента, Симпатична Washi Лента, Гроздобер Washi Лента, Јапонски

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

Материјал : Јапонска хартија.Големина : Околу 4.5 cm во дијаметар и 4cm во ширина.Идеален washi лента, washy лента, washytape, куршум весник washi лента, washy лента пакети за scrapbooking, списанија, planners, DIY оркестарот.Washi ленти се идеални за scrapbooking, journaling, планер, кој исто така може да се користи на ви благодариме картички, слика рамки, училишни материјали, неподвижна, компјутерски кабли, мобилен телефон случаи, биро додатоци, подарок завиткување, дома декор или само додадете завршувањето на допир да вашиот чаши.Пакет се вклучени : 1 PCS.

За стоката

Слична стока во категоријата